תקנון ותנאי שימוש

מבוא

אתר לב המעיין הינו אתר הבית של החנות לב המעיין.

התקנון מנוסח בלשון זכר, מטעמי נוחיות בלבד, אולם הוא מתייחס בשווה לשני המינים.

דין רוכש באתר כמי שקרא את הוראות תקנון זה ותנאי השימוש של האתר והסכים להם.

ביצוע הזמנה באתר

בעת הרכישה באתר ישנם שדות להזנת פרטים בסיסיים של המזמין. על המזמין למסור פרטים מהימנים ומדויקים.

כל המבצעים, ההנחות והקופונים המופיעים באתר הינם תקפים לרכישה באתר בלבד, ובהתאם למפורט באתר בלבד.

בסיום ביצוע ההזמנה באתר יישלח למזמין דואר אלקטרוני אישור הזמנה בדבר ביצוע העסקה. אישור הזמנה אינו מורה על אישור של חברת האשראי. ורק לאחר אריזת המשלוח מתבצע החיוב. אישור בדבר חיוב הכרטיס ישלח לדואר האלקטרוני של המזמין, הכולל את פרטי ההזמנה הרלוונטים, יהווה אישור על קליטת ההזמנה. הרישום במחשבי החברה יהווה ראיה לכאורה לנכונות הפעולות.

האתר מציג מגוון רחב של פריטים. הצגת פריט באתר אין משמעה כי הפריט מצוי במלאי וכי ניתן לספקו. במידה ולאחר ביצוע ההזמנה התברר כי הפריט אזל במלאי וכי לא ניתן לספקו, יישלח למזמין דואר אלקטרוני המודיע על ביטול ההזמנה ללא חיוב.

תנאי אספקה אחריות ודמי משלוח

לב המעיין תדאג לאספקת המוצר בצורה איכותית ותקינה ובתוספת כל החלקים הנלווים.

ברגע שהמוצר עבר ללקוח בצורה תקינה אין אחריות כלל על נזק שיגרם למוצר.

מחירי הפריטים באתר אינם כוללים דמי משלוח:

מחירי המשלוחים מפורטים בנפרד לפי ההזמנה והמשלוח.

זמן ותנאי משלוח

בדואר שליחים בישראל בין 3-7 ימי עסקים

*משלוח לחו"ל ב DHL תוך 8-15 ימי עסקים

*ישנם מקרים בהם חסר מוצר במלאי בחנות (גם כאשר היה זמין לרכישה באתר) במקרה כזה נשלח אליכם אימייל או נתקשר טלפונית וההזמנה תחכה לתשובתכם האם להמתין למוצר החסר או לחילופין לחייב את ההזמנה ללא המוצר החסר ולשולחה

זמני האספקה האמורים, אינם חלים בהזמנות הדורשים טיפול נוסף כגון ייצור התפילין, תיקי תפילין עם רקמה או הטבעת הקדשה על סידורים וכדו', בהזמנות מסוג זה האספקה יכולה להתעכב עד 14 ימי עסקים

ייתכן ויחולו על מוצר שהוזמן לחו"ל מיסים, היטלים או תשלומים אחרים החלים במדינה אליה המוצר מסופק. תשלומים אלו יחולו על המזמין בלבד ויתווספו למחיר המוצר, והכול בהתאם לדינים הקיימים במדינה אליה המוצר מסופק.

בזמן יריד זמן אספקה עלול להידחות בכמה ימים נוספים, במקרה של הזמנה דחופה יש לציין זאת בהערה.

אין אחריות על החברה לנזקים שיתבצעו בעת שהמוצר באחריות דואר ישראל ועל הלקוח במקרה של נזק יהיה להתנהל מולם.

במידה והמשלוח אבד בדואר, יתבצע משלוח נוסף תוך 10 ימי עסקים, בתנאי המשלוח המקוריים (כמפורט לעיל), בהתאם לזמינות המוצר במלאי באותה עת. במידה ובעת ביצוע ההזמנה החוזרת התברר כי הפריט אזל במלאי וכי לא ניתן לספקו, יישלח ללקוח דואר אלקטרוני המודיע על ביטול ההזמנה ללא חיוב.

במידה והאשמה היתה על הלקוח – סיפק כתובת לא חוקית וכדומה, הוא ישלם את העלויות.

זמני אספקה כוללים ימי עסקים בלבד (ימים א´-ה´) ואינם כוללים ימי שישי, שבת, ערבי חג חגים ומועדי ישראל וימי שבתון כלליים במשק.

איסוף עצמי על ידי הלקוח:

איסוף עצמי יבוצע בנקודה אחת שהיא החנות לב המעיין בכתובת רבי עקיבא 1, נתיבות

האיסוף עצמי יוכל להתבצע רק לאחר קבלת אישור בדואר אלקטרוני של הלקוח המודיע שההזמנה מוכנה וממתינה לאיסוף של הלקוח. אספקת המוצר תוך 2-3 ימי עסקים. ניתן לאסוף את ההזמנה מהחנות בתיאום מראש בימים א'– ה´בין השעות 09:00 –  16:00. ביום ו' החנות סגורה.

ביטול עסקה

ביטול עסקה יתבצע רק בשיחה טלפונית לנעם במס' 050-9609889.

בעת ביטול עסקה עקב פגם במוצר, עקב אי התאמה בין המוצר שסופק לבין המוצר שהוזמן, או עקב אי אספקת המוצר במועד שנקבע, כספו של הלקוח יושב לו תוך 14 ימים מיום קבלת הודעת הביטול, ולא ייגבו דמי ביטול מהלקוח. המוצר יוחזר ללב המעיין על חשבונה.

בעת ביטול עסקה שלא מהטעמים המנויים בסעיף  לעיל, כספו של הלקוח יושב לו תוך 14 ימים מיום קבלת הודעת הביטול, למעט דמי ביטול בשיעור שלא יעלה על 5% או 100 ש"ח, לפי הנמוך מביניהם. וכן בניכוי דמי המשלוח שלא יוחזרו. המוצר יוחזר לחברה על חשבון הלקוח.

לא ניתן לבטל רכישה של מוצרים הניתנים להקלטה, העתקה ושכפול, שהצרכן פתח את אריזתם המקורית.

ככל שהדבר אפשרי, המוצר יוחזר באריזתו המקורית.

לב המעיין זכאית לתבוע את הלקוח בשל ירידה בערך המוצר.

ע"פ תנאי חוק להגנת הצרכן תשמ"א – 1981

תנאים כלליים

לב המעיין לא תישא בכל אחריות לפעילות בלתי חוקית שתעשה על ידי גולשים באתר במהלך המכירות בו או בגין כל גורם אחר שאינו בשליטתה המלאה.

לב המעיין עושה ותעשה כל מאמץ לשמור על תקינות פעילותו של האתר, אך לא מתחייבת שהשירות בו לא יופרע עקב תקלות בחומרה, תוכנה או בקווי התקשורת, והיא לא תהיה אחראית לתקלות או שיבושים ברשת האינטרנט או בקווי התקשורת.

במידה וגורמים או אירועים שאינם בשליטת מפעילי האתר, לרבות אירועי כוח עליון, יעכבו או ימנעו את קיום מכירת המוצרים או את אספקת המוצרים שפורסמו באתר במועדים שנקבעו, יוצע לצרכן לבחור בין האפשרות להמתין לקבלת המוצר או לבטל את העסקה.

מחירי המוצרים באתר, דמי המשלוח, תנאי האספקה ומספר התשלומים האפשריים נתונים לשיקול דעתה הבלעדי של לב המעיין, אשר תהיה רשאית לשנותם מעת לעת וללא הודעה מוקדמת.

כל התמונות באתר הינן לצורך המחשה בלבד, ולעיתים ייתכו טעויות צילום ו/או הפרשי גוונים בין תצלומי המוצרים המתפרסמים באתר לבין המוצרים כפי שיסופקו בפועל, שלא יחייבו את החברה.

החזרות והחלפות

החלפות / החזרות של פריטים שנרכשו דרך האתר יתאפשרו בחנות לב המעיין, רבי עקיבא 1, נתיבות. תמורת זיכוי בגובה המחיר ששולם בפועל בעת הרכישה באתר. 

אבטחת מידע ופרטיות

לב המעיין מקפידה לנהל את האתר בזהירות, מיומנות, ובאופן מבוקר, ונוקטת באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור, ככל האפשר, על סודיות המידע שהעביר הלקוח. פרטי הלקוח המוזנים באתר מוצפנים בטכנולוגית SSL. החברה מתחייבת לא לעשות שימוש בפרטי המזמינים הרשומים באתר, אלא לצרכי תפעול האתר בלבד, ועל מנת לאפשר את ביצוע ההזמנות.

סליקת כרטיסי האשראי נעשית באמצעות חברות סליקה אשר עומדות בתקן העולמי PCI, ותיעשה בהתאם למדיניות הפרטיות של חברות אלו.

במקרים שאינם בשליטת לב המעיין ו/או בשל אירועים הנובעים מכוח עליון, לב המעיין לא תהיה אחראית לכל נזק מכל סוג שהוא, עקיף או ישיר שייגרם למזמין או למי מטעמו, אם מידע זה יאבד או יגיע לגורם עוין ו/או יעשה בו שימוש שלא בהרשאה.

לב המעיין לא תעביר את פרטי הלקוחות לשום גורם כלשהו.

קניין רוחני

מלוא זכויות היוצרים, סימני המסחר והקניין הרוחני באתר, לרבות בתכני האתר, בעיצוב האתר, ובכל תוכנה, יישום, קוד מחשב, קובץ גרפי, תמונה, טקסט וכל חומר אחר הכלול באתר, הינם בבעלות לב המעיין בלבד. אין להעתיק, לצלם, להפיץ, להציג בפומבי או למסור לצד שלישי אחד מאלו.

סמכויות שיפוט

כל סכסוך משפטי יידון בבתי משפט בישראל בלבד, במיקום שייקבע ע"י לב המעיין.

קדימות תינתן ללכת לבית דין רבני או בורר מוסכם על שני הצדדים.

דילוג לתוכן