מדיניות פרטיות

הצהרה כללית
אתר האינטרנט: tfilin4u.com מחויב להבטיח את פרטיות המידע האישי שלכם ולדאוג לאבטחתו, לכן אנו מקפידים על חוקי הגנת המידע ואבטחת המידע הישימים בכל הפעילות שלנו באינטרנט.

נא לקרוא את הפרוט מטה כולל תנאי השימוש.

הצהרת נגישות
אנו משתדלים לשפר את נגישות האתר ככל האפשר, וזאת מתוך אמונה ומחויבות מוסרית לאפשר שימוש באתר לכלל האוכלוסייה, לרבות אנשים עם מוגבלויות. האתר תומך בנגישות באמצעות שרותי צד ג’, אחריות השימוש בתוכנה, ואופן היישום הינו באחריות בעלי האתר. יש לציין כי למרות המאמץ הרב בנושא ההנגשה, ייתכן ויתגלו חלקים או יכולות באתר שטרם הונגשו. במידה ונתקלתם בבעיה כלשהי במהלך הגלישה, אנא דווחו לנו, שלחו מידע מפורט ככל הניתן באמצעות טופס יצירת קשר.

מידע אישי
במידה ובחרתם להעביר אלינו מידע אישי בסיום הרכישה באתר או באמצעות עמוד צור קשר או בכל אמצעי התקשרות אחר, אנו נשתדל לחזור אליכם בהקדם האפשרי ולטפל בבקשתכם באמצעות מידע זה. בכל שאלה בנוגע למדיניות אבטחת המידע שלנו ואו תנאי השימוש באתר אנא צרו קשר.

קוקיות
האתר עושה שימוש ב-“Cookies”, אלו קבצי טקסט המאוחסנים במחשב ומשמשים שרותי צד ג’ לצורך עיבוד נתונים. ניתן לחסום “קוקיות” באמצעות שינוי הגדרות תוכנת הדפדפן. במקרה כזה יתכן כי חלק מתכונות האתר לא יפעלו בצורה תקינה.

גוגל אנליטיקס
אתר זה משתמש בשירותי ניתוח נתונים באינטרנט שמסופקים על-ידי חברת Google Inc. איסוף הנתונים משמש את ‘גוגל’ כדי לגבש דו”חות פעילות בנוגע לאופן השימוש באתר. ניתן למנוע זאת על ידי הורדה והתקנה של תוסף לדפדפן.

פרסום ממומן
Google Ads הינה תוכנית פרסום באמצעות חברת גוגל לעסקים המעוניינים להציג מודעות בגוגל וברשת הפרסום שלה. ניתן למצוא מידע נוסף במדריך: מדיניות הפרסום של גוגל.

קישור לאתרי צד ג’
אתר: tfilin4u.com עלול להכיל קישורים לאתרי אינטרנט אחרים. עליכם לדעת כי איננו נושאים באחריות לתכניהם או לפעילותם של אתרים אלו.

זכויות יוצרים
כל התכנים באתר לרבות קבצי המדיה שייכים לבעליהם. אין לעשות שימוש בתוכן האתר ללא אישור מראש ובכתב מאת: “לב המעיין” לרבות תמונות, מבנה האתר והמידע המופיע בו.

תנאי שימוש
תנאי המדיניות והפרטיות המתפרסמים באתר: tfilin4u.com מהווים הסכמה לתנאי השימוש באתר ובמידע המוצג בו, ולא יהיו למשתמשים כל טענות בעניין. אנו רשאים לעדכן הסכם זה בכל עת.

מחלוקות משפטיות

כל סכסוך משפטי יידון בבתי משפט בישראל בלבד, במיקום שייקבע ע"י לב המעיין.

 קדימות תינתן ללכת לבית דין רבני או בורר מוסכם על שני הצדדים.

דילוג לתוכן